مشاوره رایگان

۱۰ راه افزایش ترافیک سایت

۱۰ راه برای افزایش ترافیک سایت

هنگامی که وب سایت ترافیک کافی داشته باشد آنگاه می توانید آن را بر اساس نیاز مخاطبان هدف خود بهینه سازی کنید و به یک وب سایت جذاب تبدیل شوید. اگر وب سایت شما رتبه بالایی به دست آورد درمرحله بعد با افزایش نرخ کلیک در وب سایتتان،درآمد سایت نیز افزایش میابد. بنابراین هرگز نمی توان اهمیت ترافیک بالای سایت را نادیده گرفت. ۱۰ راه برای افزایش ترافیک سایت

 •   تحقیقات کلمات کلیدی بسیار ضروری است :

آیا ازنقش کلمات کلیدی  در محتوای خود خبر دارید؟ محتوای شما با کلمات کلیدی شناخته می شود که باید مرتبط به درستی استفاده شوند. کلمات کلیدی باید به طور طبیعی و بر حسب نیاز استفاده شوند و در عین حال جذاب باشند یعنی نباید بی جهت در محتوا وارد شوند که خواننده را منحرف کنند.  همچنین استفاده از کلمات کلیدی در سرتاسر محتوا بسیار مهم است.

 •  محتوای آموزنده و جذاب ایجاد کنید:

انتشار محتوای مفید یکی از راه های افزایش ترافیک وب سایت است. ارسال منظم محتوای با کیفیت برای بهبود ترافیک مهم است. بنابراین محتوا احتمالاً بخش مهمی از استراتژی بازاریابی شما است که به افزایش آگاهی از برند، جذب مخاطبان و افزایش نرخ تبدیل کمک می کند.

ایجاد و انتشار محتوای مرتبط و با ارزش شما را قادر می سازد تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید. انواع بازاریابی محتوا برای انتخاب وجود دارد که عبارتند از: وبلاگ ها، اینفوگرافیک؛ مطالعات موردی، فیلم ها و غیره.

 •  صفحات رسانه های اجتماعی خود را فعال نگه دارید:

همانطور که همه ما می دانیم رسانه های اجتماعی یک پلت فرم بزرگ برای جذب بازدید کننده هستند. بنابراین شما باید در کنار وب سایت خود از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی کسب و کار کوچک خود استفاده کنید. از طریق ترکیبی از فعالیت های زیر می توانید صفحه رسانه های اجتماعی خود را فعال نگه دارید:

 1. اشتراک گذاری اطلاعات مفید و جالب
 2. تعامل با فالوورها
 3. استفاده از هشتگ ها
 4. قرار دادن لینک وب سایت در بیو
 5. انتشار محتوای جدید از محصولات
 • تبلیغات برای افزایش بازدید وب سایت :

قبل از تبلیغات، ابتدا به دقت در مورد اهداف خود فکر کنید. تبلیغات در گوگل یا رسانه های اجتماعی از جمله راه های بی نظیر برای جذب بازدیدکننده و مخاطب بیشتر است. مثلا اگر فکر میکنید از طریق جذب ترافیک بیشتر در سایت، فروشتان افزایش میابد. باید کلمات کلیدی با هدف تجاری را به عنوان بخشی از استراتژی تبلیغاتی خود، قرار دهید.

 •  بک لینک های معتبر:

فرصت های زیادی برای تبادل وجود دارد. با سایت های مرتبط تماس بگیرید و محتوای اضافی خود را برای پست های سایت آنها ارائه دهید. هدف از این کار ایجاد پیوند متقابل است که راهی آسان برای هدایت ترافیک است. این باعث می‌شود تا خوانندگان احتمالی از سایت های دیگر وارد سایت شما شوند و بازدید از صفحات شما بیشتر شود.

 • استفاده  از لینک های داخلی :

ایجاد لینک های داخلی به سایر محتواهای داخل سایت شما یک راه آسان دیگر برای افزایش ترافیک وب سایت از طریق سئو است.

 •  مطمئن شوید که سایت شما واکنش گرا است:

گنجاندن سازگاری در طراحی وب سایت که در همه سیستم عامل ها، از جمله تبلت ها و تلفن ها، به درستی نمایش داده می شود بسیار مهم است. بدون طراحی واکنش‌گرا، در خطر از دست دادن ترافیک میلیون‌ها کاربر گوشی‌های هوشمند هستید.

 •  طراحی UX را اولویت بندی کنید:

اطمینان حاصل کنید که سایت شما به سرعت بارگیری می شود و محتوای آن خوانا است. اطلاعاتی مانند اطلاعات تماس یا سوالات متداول را باید در دسترس همه باشد. اگر می‌توانید با ویژگی‌های کاربرپسند بدون کاهش سرعت به ارزش سایت خود اضافه کنید.

صفحات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قفل گذاری CD