مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

موبایل فرندلی

موبایل فرندلی

موبایل فرندلی

شرکت های ارائه دهنده خدمات بهینه سازی و سئو در اصفهان و شهرهای دیگر همواره با بروزرسانی الگوریتم های گوگل جلو   می روند و خود را بروز نگه می دارند. موبایل فرندلی

چرا که رتبه بندی سایت ها براساس همین الگوریتم ها اعمال می شود و براساس تغییرات آن ها تغییر میکنند

یکی از الگوریتم های مهم، الگوریتم موبایل فرندلی یا موبایل گدون گوگل میباشد.

گوگل با این کار قصد دارد صاحبان وب سایت ها را به چالش بکشد. تا تلاش بیشتری در جهت آسودگی و افزایش اطلاعات کاربران بکنند. و کاربران روزانه به محتوای قوی تری دست پیدا کنند.

اگر صفحات وب سایت شما با موبایل سازگاری نداشته باشد، کاربران موبایلی خود را از دست خواهید داد.

حال اگر از دید دیگری به این موضوع بپردازیم این الگوریتم پیش از اینکه یک تهدید برای وب سایت شما باشد. فرصتی است که شما در جهت رشد و بهینه سازی سایت خود اقدام کنید.

براساس آمار بیش از ۶۵ درصد از ترافیک جستجو از تلفن‌ های همراه می باشد و این موضوع می‌تواند منجر به جذب جمعیت زیادی از مشتریان شود.

هنگامی که کاربر از طریق موبایل وارد سایت شما می شود چگونگی نمایش یک صفحه از سایت تأثیر مستقیم بر درک محتوای سایت شما دارد و همین موضوع سبب شکست و یا موفقیت شما در این الگوریتم می شود.

بنابراین با وجود اینکه محتوای باکیفیت یک عامل موثر در ارزش یک سایت برای موتورهای جستجو می باشد، اما نمی توان تجربه کاربری را در رتبه بندی و سئو سایت نادیده گرفت.

اگر قصد پیروزی بر این الگوریتم را دارید حتما به نکات زیر دقت کنید:

۱- افزایش سرعت بارگذاری سایت

۲- قرار دادن هدف در بالاترین سطح

۳- خوانا بودن محتوای سایت

۴- قرار دادن فضای کافی کنار دکمه و پیوندها

۵- ساده نگه داری سادگی پیمایش سایت

۶- استفاده از طراحی ریسپانسیو

اگر شما قصد طراحی سایت دارید یا حتی صاحب یک کسب وکار آنلاین هستید و درآمد شما به این فضا بستگی دارد، این الگوریتم میتواند منجر شود صدها مشتری هدف را از دست دهید، پس مراقب کاربران موبایلی خود باشید.

صفحات مرتبط