طراحی سایت دراصفهان

طراحی سایت دراصفهان،طراحی سایت

طراحی سایت ارزان ،طراحی وب سایت

طراحی لوگو اصفهان

قفل گذاری cd dvdlogo-samandehi

طراحی سایت

این روز ها با توجه به گسترش فرهنگ استفاده از اینترنت ،شبکه های اجتماعی و افزایش اگاهی مردم، شبکه های مجازی و وب سایت ها جایگاه ویژه ای پیدا کردند.اما باز هم با وجود شبکه های اجتماعی رایگان چرا باز هم خیلی از افراد خواهان طراحی سایت برای شغلشان هستند؟در سایت امکانات بدون محدودیتی وجود دارد که قابلیت پیاده سازی هر ایده ای را خواهیم داشت.ضمن اینکه به مدد پلیس فتا هر وب سایت یک شناسنامه تحت عنوان نماد الکترونیک خواهد داشت(در مورد نماد الکترونیک بیشتر بدانید) که با توجه به اطلاعاتی که در نماد الکترونیک هست،وب سایت مورد تایید پلیس فتا بوده و در صورت تخلف کاملا قابل پیگیری خواهد بود.بدین جهت داشتن وب سایت در حوزه ی ایجاد اعتماد مشتری نقش گسترده ای خواهد داشت.

گروه نرم افزاری طراح اصفهان با هدف ارائه خدمات طراحی سایت، سئو و هاستینگ با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت جهت رضایت مشتریان در سال 1385 با کادری مجرب از مهندسین برنامه نویسی،گرافیک و سئو فعالیت خود را اغاز کرد و تا کنون به یاری خداوند توانسته با ایده های خلاقانه جهت طراحی سایت در این راستا موفق باشد.

با توجه به تخصص تیم، ما قادریم تمامی ایده های شما را به بهینه ترین حالت پیاده سازی کنیم.

شما می توانید در ساعات اداری شرکت از مشاوره رایگان ما بهره جویید.

مشاوران ما بهترین و به صرفه ترین پکیج طراحی سایت را به شما معرفی میکنند.

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

چرا خدمات طراحی سایت طراح اصفهان؟

• نیاز سنجی-در جلسه ی مشاوره   فعالیت ها و نیازهای  شرکت یا سازمان شما بررسی و شناخته می شود

• رقبا- بازار رقابتی کسب و کار شما مورد بررسی قرار میگیرد.

• گرافیک-قطعا مهمترین موضوع در این بازار رقابتی بحث ظاهر و گرافیک سایت است.طراحی گرافیک خلاقانه به همراه پایبندی به اصول طراحی گرافیک سایت بر اساس نیازهای روزف و کاملا یک گرافیک روانشناسی شده جهت حفظ مشتری به مدت زمان بیشتر در سایت شما خواهد بود

•تجربه کاربری(رعایت اصول ux)- معماری مطالب سایت به گونه ای توسط متخخصین ما پیشنهاد می شود که کاربر نهایی سایت شما به راحت ترین حالت ممکن به اطلاعات مورد نیازش دسترسی پیدا کند.

• برنامه نویسی و توسعه سیستم

• بارگذاری در اینترنت و تست نهایی سیستم

• دریافت نقطه نظرات مشتری و بهینه سازی بر اساس این نقطه نظرات

• معرفی وب سایت به موتورهای جستجو گر مطرح

• ارائه یک برنامه بازاریابی و تبلیغاتی برای معرفی وب سایت در دنیای تجارت الکترونیک

•بهینه سازی سایت-حضور سایت شما در ده لینک اول گوگل با کلمات مورد نظر شم

•پشتیبانی عمومی و تخصصی

•تولید محتوا برای سایت

پکیج های طراحی سایت:

پکیج طراحی سایت رزومه ای یا کاتالوگی:

در صورتی که کسب و کار شما به صورت خدماتی میباشد و شما تنها نیاز به معرفی کسب و کار و خدمات ان دارید بهترین گزینه برای شما پکیج رزومه ای یا کاتولوگی است.

ویژگی های این پکیج

پکیج طراحی سایت فروشگاهی آفلاین:

در صورتی که در کسب و کار شما فروش اینترنی جایگاهی نداردو بنا به دلایلی اعم از قیمت بالای محصولات،تنوع جنس و الزام به حضور مشتری برای خرید بهترین گزینه برای شما پکیج سایت فروشگاهی افلاین خواهد بود.در این پکیج شما قادر به دسته بندی و معرفی محصولات بدون اتصال به در گاه بانک خواهید بود.

ویژگی های این پکیج

پکیج طراحی سایت فروشگاهی انلاین:

در صورتی که مایلید محصولات خود را به صورت اینترنتی بفروش برسانید یا به صورتاینترنی سفارشی را برای خدماتتان ثبت کنید پینهاد ما پکیج سایت فروشگاهی انلاین است.در این پکیج شما قادر به دسته بندی و معرفی محصولات،سبد خرید ،صدور فاکتور برای مشتری و پرداخت از یکی از دگاه های بانکی خواهید.

ویژگی های این پکیج

پکیج طراحی سایت سفارشی:

در صورتی که شما ایده ایی خاص در هر زمینه داشته باشید گروه نرم افزاری اترین قادر است ایده ی شما را به بهترین صورت پیاده سازی کند.

ویژگی های این پکیج

پکیج طراحی سایت مشاور املاک:

تیم نرم افزاری بعد از بررسی و نیاز سنجی کامل حرفه ی مشاور املاک پکیجی کامل برای صاحبان این شغل در دو سطح متفاوت عرضه کرد.

ویژگی های این پکیج

با توجه به تخصص و ایده پردازی تیم نرم افزاری آترین کلیه ی پکیج ها در دو مدیریت محتوا ورد پرس و کنیکو و حتی بنا به درخواست مشتری با پنل مدیریتی اختصاصی قابل پیاده سازی خواهد بود.انتخاب مدیریت محتوا کاملا در اختیار مشتری است که مشتری بر اساس میزان بودجه و طرح گرافیکی میتواند اقدام به انتخاب نماید.