تمام کسب و کارهایی که محصولی را عرضه می کنند، می توانند با طراحی یک وب سایت فروشگاهی به فروش خود رونق ببخشند. بدین جهت که با طراحی یک سایت فروشگاهی می توان در 24 ساعت شبانه روز در دسترس مشتریان بود. در هر زمان و مکانی، خریداران می توانند، محصولات موردنظر خود را بررسی و سپس خرید کنند.

سایت فروشگاهی، مانند یک نیروی فعال است که در هر موقعیت می تواند، مشتریان موردنظر را مدیریت و سازماندهی کند. همچنین پاسخگوی آن ها برای خریداری است. که این امر باعث افزایش خریداران می گردد.

تفاوت عمده سایت فروشگاهی نسب به بقیه سایت ها، وصل شدن سایت به درگاه بانک است. درگاه های مختلفی برای پرداخت هزینه موجود می باشد. هر زمان که خریدار، محصولی را به سبد خرید خود اضافه کرد در انتها می تواند با وارد کردن اطلاعات بانکی، خرید خود را تکمیل کند. در نهایت مبالغ پرداختی به حساب صاحب وب سایت منتقل می شود.

برای آنکه سایت فروشگاهی برای کاربران و خریداران، اطمینان ایجاد کند، باید سایت موردنظر دارای نماد الکترونیک از پلیس فتا باشد که این کار بر عهده شرکت طراحی سایت است. در این صورت سایت فروشگاهی معتبر می گردد و کاربران می توانند به آن اعتماد کنند و بدون نگرانی خرید خود را انجام دهند.

سایت فروشگاهی باید دارای ظاهری جذاب و محتوایی منظم باشد. یعنی کاربر به راحتی بتواند در سایت به هدف موردنظر خود دسترسی پیدا کند و سردرگم نشود. همچنین ظاهر گرافیکی و جذاب سایت باید کاربر را علاقمند کند و باعث خستگی کاربر نشود.

گروه نرم افزاری آترین، سالیان زیادی است که در این زمینه فعالیت دارد که توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. گروه آترین، توانسته با طراحی وب سایت های فروشگاهی با گرافیک جذاب و زیبا و همچنین برنامه نویسی قوی، وب سایت های قوی با امنیت بالا طراحی کند.